چگونه منزل خود را سمپاشی کنیم؟

چگونه منزل خود را سمپاشی کنیم؟


user

تیم تحریریه سرویس نما

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

چگونه منزل خود را سمپاشی کنیم؟

 

حشرات زیادی هستند که آسایش در منزل را از ما گرفته اند و ریشه کن کردن آن ها یکی از اقدامات بسیار مهم است که علاوه بر کسب آرامش و امنیت برای سلامتی نیز مهم است.استفاده از حشره کش های معمولی معمولا کاربردی ندارداستفاده از قرص برنج نیز برای از بین بردن آن ها خطرناک است و مورد تایید وزارت بهداشت نیست . سمپاشی یک امر ضروری جهت ریشه کن کردن حشرات مزاحم است.
 

سمپاشی:

سمپاشی باید هر سال انجام شود بهترین زمان انجام سمپاشی فروردین و اردیبهشت است.با سمپاشی منزل خود را از آلودگی حفظ خواهید کرد.سمپاشی باید با استفاده از مواد استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت باشد.
 

سمپاش:

سمپاش یا دستگاه سم پاش وسیله ای است که برای توزیع یکنواخت سم استفاده میگردد.استفاده از سمپاش سبب سرعت بخشی به عملیات سمپاشی و پخش بهتر سم می شود

 

 

سمپاشی ساس:

حشره ساس یا حشره تختخوابی نوعی انگل است.این حشره از خون انسان تغذیه می کند.شکل این حشره به گونه ای است که به راحتی در وسایلی مانند تختخواب،بالشت و در درزها مخفی می شود.مشکلی که این حشره در بدن انسان ایجاد میکند:التهاب شدید پوستی،خارش وآلرژی است.آثار گزیدگی ساس به صورت پشت سر هم و دارای التهاب زیاد است.در صورت مشکوک بودن به وجود ساس در منزل میتوان اقدام به سمپاشی کرد.
 

سمپاشی سوسک:

سوسک ها در سراسر جهان و در محیط افراد ما زندگی میکنند.انواع سوسک با محیط افراد خود سازگاری می یابند.این موجودات چندش آور میتوانند بسیاری از آلودگی ها را با خود حمل کنند و باعث ایجاد بیماری شوند.در صورت مشاهده سوسک در آشپزخانه،کابینت و ..باید اقدام به سمپاشی کرد.تنها راه حل مناسب برای از بین بردن سوسک سمپاشی است. مسئله مهم در سمپاشی سوسک ها،سمپاشی تخم سوسک است.سوسک ها مقاومت زیادی دارند و اگر از سم های بی کیفیت استفاده شود ممکن است سمپاشی به مشکل بخورد.بعد از مشاهده سوسک محل را سمپاشی کرده سپس بررسی کنید این حشرات از چه راهی واردمنزل شده اند و اقدامات مسدود کردن را انجام دهید.
 

سمپاشی موش:

موش ها دامنه گسترده ای ندارند.موش ها معمولا در نزدیکی منبع غذایی لانه میکنند.آن ها انواع آلودگی را منتقل می کنند.و سلامت افراد را به خطر می اندازند.قبل از مشکلات جدی برای سلامتی خود و اطرافیان زودتر اقدام به سمپاشی کنید .مهم ترین کار برای کنترل موش ها یافتن منبع غذایی است.بهترین زمان برای بررسی  غروب است .میتوان با یک چراغ قوه مناطق فرورفته و گوشه های دیوار را به خوبی بررسی کرد.سمپاشی موثرترین روش جلوگیری از ورود موش به منزل یا محل کار است.با دیدن اولین موش سریعا باید اقدامات سمپاشی انجام شود زیرا موش ها سریعا تکثیر می یابند.

سمپاشی بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود زیرا سمپاشی نادرست خطرات جدی برای سلامتی به دنبال خواهد داشت.به همین منظور سعی کنید سمپاشی منزل خود را به دست افراد متخصص بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

Negindasht.com

 

 
برای دریافت خدمات سمپاشی در منزل و یا محل کار بر روی لینک زیر کلیک کنید ..!
ثبت سفارش خدمات ضدعفونی در شهر رشت

پیوست ها (0)