اپلیکیشن درخواست خدمات " سرویس نما " رونمایی می شود!

اپلیکیشن درخواست خدمات " سرویس نما " رونمایی می شود!


user

تیم تحریریه سرویس نما

۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

اپلیکیشن درخواست خدمات " سرویس نما " رونمایی می شود!
 

 

شهروندان رشتی دیگر نگران نباشید!.. از این پس دسترسی به خدمات منزل نه نیاز به مراجعه حضوری دارد  و نه تماس تلفنی با متخصصین و یا شرکت ها، کافیست گوشی همراه خودتان را دست بگیرید و وارد وب سایت سرویس نما شوید. خدمات مورد نظر را جستجو کنید و با انتخاب یک متخصص ماهر و هماهنگی زمان و مکان به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.


اطلاعات منتشر شده به نقل از مرکز آمار ایران نشان می‌دهد 88 میلیون تلفن همراه در سال 1397 در کشور مشغول به کار بوده یعنی بیش از 95% از جمعیت کل کشور از تلفن همراه استفاده می‌کنند . صنعت اپلیکیشن‌ها در ایران نشان میدهد در سال گذشته بیش از 132 هزار برنامه موبایلی فعال بوده است. یکی از برنامههای موبایلی محبوب اپلیکیشنهای خرید است؛ یعنی برنامههایی که به خرید اینترنتی کالا و خدمات کمک می‌کنند. در پایان سال 1399 بیش از 2000 برنامه از دسته خرید دردسترس کاربران قرار گرفت.

با گسترش استفاده از اپلیکیشن‌هایی در زمینه های مختلف و استقبال مردم از آنها در کشور این بار نوبت سفارش آنلاین خدمات منزل است که با سرمایه‌گذاری قابل توجه در توسعه نرم‌افزار، سخت‌ افزار و آموزش توسط یک اپلیکیشن به نام " سرویس نما " برای اولین بار در گیلان ارائه خواهد شد. سرویس نما یکی از پلتفرم‌هایی است که دسترسی به تمام کارهای خدماتی را برایتان تسهیل کرده است .

با انجام چند مرحله ساده در گوشی هوشمند خود به سرعت، بهترین متخصص فنی و خدماتی آموزش دیده و تایید هویت شده را در محله و منطقه خود پیدا کنید و با قیمت مشخص و مناسب به او سفارش کار دهید. سپس با امتیاز دادن به عملکرد او راهنمای ناظران سرویس نما و سایر کاربران در استفاده‌های بعدی از این اپلیکیشن باشید. سرویس نما همواره در افزایش دانش فنی متخصصین خود از طریق آموزش های مختلف تلاش می کند تا به مشتریان خود خدماتی با کیفیت ارایه دهد. قیمت گذاری شفاف تمام‌ خدمات توسط نرم‌افزار از پیش محاسبه می‌شود و مشتری با اطلاع از حدود قیمت می تواند یک انتخاب عالی را تجربه کند. این‌ها ساده‌ترین کاری است که اپلیکیشن جدید « سرویس نما » به زودی ارائه خواهد داد.
علیرضا دانش افروز صاحب امتیاز و بنیانگذار پلتفرم سرویس نما در دلایل و ضرورت های رونمایی از این اپلیکیشن می گوید: این اپلیکیشن که به ‌زودی در شهر رشت رونمایی می‌شود نتیجه تحقیق و توسعه تیم فنی سرویس نما است که با شناسایی مشکلات روزانه در زندگی مردم و بررسی نمونه‌های موفق خارج از کشور، تصمیم گرفته شد تا با استفاده از تکنولوژی روز، خلاقیت و نوآوری را در زمینه خدمات منزل طراحی و اجرا نماید و در نتیجه زندگی ساده‌تر و راحت‌تری را برای خانواده های ایرانی فراهم کند. سرویس نما بستری را فراهم نموده است تا همه کسب و کارها بی دغدغه و با پشتیبانی های فنی و آموزشی بتوانند مشاغل خود را توسعه دهند و به بازار آنلاین خدمات بپیوندند. این اپلیکیشن مختص سیستم عامل‌ اندروید است که شما را سریع و به‌ سادگی به یک متخصص تایید شده متصل می‌کند  ماموریت اصلی این اپلیکیشن، تایید متخصصین فنی و یا خدماتی ماهر و با تجربه و اخذ تضمین های لازم از نظر هویت و سوابق آنان است. متقاضیان پس از طی کردن مراحل ثبت نام و آموزش گواهینامه عضویت در سرویس نما را دریافت می‌کنند که تایید می‌کند استانداردهای کاری و رفتاری مورد نظر به منظور اعزام به منازل و ادارات را دارند.

دانش افروز در پایان اضافه نمود: پس از این کنترل‌ها، آموزش‌ها و نظارت‌ها اپلیکیشن سرویس نما دریافت این خدمات را به سادگی لمس یک دکمه بر روی موبایل هوشمندتان فراهم می سازد و کافی است با تایید دکمه ثبت سفارش متخصصان محله خود را بیابید، سابقه و میزان رضایت از کارشان را مرور کنید، قیمت خدمات برای روز مورد نظر را مشاهده کنید و سپس خدمات مورد نیاز خود را رزرو کنید؛ کارشناسان و ناظران کیفی این اپلیکیشن با پشتیبانی همه روزه در کنار تان خواهند بود تا مشکلات را بررسی کنند و در نتیجه رضایتمندی شما از خدمات انتخابی شما را تضمین دهند. بی شک سرویس نما تجربه جدید و جذابی از سادگی، سرعت، دقت، اطمینان و امنیت را در دریافت خدمات ارائه خواهد داد و به همین خاطر در نظر داریم با رونمایی از آن در شرایط سخت کرونا که آسیب های زیادی به کسب و کارها و خدمات مورد نیاز شهروندان وارد نموده هدیه ای مناسب به کسب و کارها و  خانواده‌های ایرانی ارائه دهیم. ما از کلیه متخصصین فنی در رسته های مختلف دعوت می نماییم تا به "شبکه گسترده سرویس نما" ملحق شوند و تجربه ای جدید در کسب و کار و خدمت به شهروندان را فراهم سازند. مرکز پشتیبانی سرویس نما با شماره 33510097 پاسخگوی سوالات متخصصین و شهروندان گرامی می باشد. 

گفتنی است اپلیکیشن سرویس نما در نسخه‌ اندروید طی روزهای آینده در شهر رشت رونمایی می‌شود. بستر این پلتفرم برای ارایه خدمات در سراسر کشور طراحی گردیده و به زودی در دیگر شهرها انواع خدمات را به کاربران خود ارائه می نماید. نخستین استفاده‌کنندگان در شهر رشت از همین حالا می‌توانند با مراجعه به وبسایت اولین سرویس خود را تا 10% تخفیف میهمان سرویس نما باشند. علاوه بر این کاربران سرویس نما می توانند حداکثر تا پایان شهریور از 10%  تخفیف ویژه برای تمام خدمات برخوردار گردنند. همچنین سرویس نما به زودی نسخه IOS را برای کاربران این سیستم عامل ارایه می کند. لذا آن دسته از کاربرانی که دارای این نوع سیستم عامل هستند می توانند از وب سایت سرویس نما به نشانی www.servicenama.ir به عنوان راهکار دائمی و همیشگی استفاده کنند.

*خبر فوق را می توانید از طریق لینک های ذیل در رسانه های معتبر استان گیلان مشاهده کنید*

 

https://plink.ir/38uVo
https://asrecaspian.ir/?p=30656

http://gilanshahr.ir/?p=23720
https://plink.ir/S0i57
http://khategilan.ir/1399/05/04/9443/#toggle
https://plink.ir/nTgzM
https://plink.ir/5bnVe
http://bazbarankhabar.ir/?p=11580
https://plink.ir/0u9AO
http://www.gilan24.ir/fa/Details29282.aspx
https://www.asraremrooz.ir/news/2245
https://plink.ir/3DHCe
https://nurl.ir/8IMgW4

 

 

استادکاران و کلیه شرکت های خدماتی و فنی عضو شبکه سرویس نما شوید و درآمدخود را افزایش دهید ! شما به مشتریان زیادی دسترسی خواهید داشت .. !
عضویت در سامانه هوشمند درخواست خدمات سرویس نما
 

 

 

 


پیوست ها (0)