نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا

نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا


user

تیم تحریریه سرویس نما

۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا:

 

یکی از اقدامات اساسی است که جهت جلوگیری از انتقال این ویروس به منزل باید در نظر داشت. با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد در خارج از منزل از ماسک و دستکش استفاده می نمایند اما رعایت برخی نکات بهداشتی در منزل نیز مهم می باشد.

در دوران شیوع این بیماری به صورت مکرر عنوان شد که بهتر است از روش قرنطینه خانگی برای از بین بردن روش انتقال این ویروس استفاده شود اما با توجه به اینکه تردد به بیرون از منزل جهت تهیه وسایل ضروری اجتناب ناپذیر است لذا نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا و رعایت نکات بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

نکات بهداشتی برای نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا:

کدام نکات بهداشتی را برای نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا می بایست رعایت نمود؟

در اولین گام نظافتی تلاش نمایید تا کیسه های خرید خود را قبل از ورود به خانه دور انداخته و وارد منزل نکنید. سعی کنید تا لباس هایی چون کفش، جوراب و ... را بیرون از خانه در بیاورید.

یکی از روش های نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا، ضدعفونی نمودن سطوحی چون دستگیره ها، کلید، کشو، دکمه آسانسور و ... می باشد. تلاش نمایید تا هر روز حداقل یکبار با پدهای الکلی اجسامی را که در طول روز بسیار لمس می کنید را ضدعفونی کنید.

خارج نمودن روزانه زباله از منزل، ضدعفونی سینک ظرفشویی با اسکاج و محلول های ضدعفونی، شستن چند باره اقلام خوراکی قبل از میل نمودن از دیگر اقدامات است که برای نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا می بایست در نظر داشت.

جاکفشی محلی است که می تواند از طریق کفش ها، جایگاهی برای این ویروس باشد. لذا پیشنهاد می شود تا این بخش از منزل حتما پس از ورود و خروج از منزل ضدعفونی گردد.

در جهت نظافت منزل با هدف پیشگیری از کرونا پیشنهاد می شود تا خرید های منزل توسط یک شخص انجام پذیرد و ایشان تا حد امکان لباس های خود را از سایرین جداسازی کند.
 

 https://www.nationaljewish.org/patients-visitors 
 

 

چنانچه در هریک از محلات شهر رشت مانند گلسار، منظریه، تختی، سعدی، شهید انصاری، شهید مطهری و غیره ساکن هستید ! نگران نباشید می تونید به راحتی نزدیک ترین متخصص به محل سکونت خود تون رو پیدا کنید ! نیاز خودتون رو از طریق لینک زیر برطرف کنید .. !   

ثبت سفارش خدمات سرویس نما


پیوست ها (0)