برای نظافت پله های منزل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای نظافت پله های منزل به چه نکاتی باید توجه کرد؟


user

تیم تحریریه سرویس نما

۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

برای نظافت پله های منزل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

 پله ها پل ارتباطی بین دو یا چند مکان است و مقصد نهایی نیستند، لذا گاهی ممکن است توجه کافی برای تمیز کردن آن ها صورت نگیرد. با توجه به اینکه اغلب روی پله ها رفت و آمد زیادی صورت می گیرد بهتر است تمیز کردن اصولی پله ها را فرا بگیرید.

 

برای پله های فرش شده از برس یا جاروی سفت استفاده کنید تا زباله ها به راحتی از پله خارج شود. از بالای پله ها شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. گوشه و کنار راه پله ها را فراموش نکنید. راه پله را از بالا شروع کرده و زباله ها را در انتها جمع کنید. از یک طرف به طرف دیگر حرکت کرده و طرفین راه پله را نیز از زباله ها خالی کنید. بهتر است چندین بار در سال، از شامپو برای شستشوی فرش راه پله استفاده کنید. بعد از نظافت راه پله ها با شامپو، لازم است اجازه دهید تا پله ها به طور کامل خشک شوند. بهتر است بعد از خشک شدن کامل پله ها، یکبار دیگر پله ها را با جارو تمیز کنید

برای نظافت پله های چوبی با استفاده از جارو اقدام کنید و به گوشه ها و لبه های پله توجه ویژه ای کنید. این ها جاهایی هستند که خاک تمایل به جمع شدن دارد. هر چند وقت یکبار، کف پله ها را بررسی کنید. اگر کف شما دارای خراش و یا ساییدگی بیش از حد شده است، ممکن است برای بازگرداندن ظاهر آنها ، لازم باشد از پولیش استفاده کنید.

 

https://maidsbytrade.com/how-to-clean-stairs/
 

 

 

 

آیا به نظافت منزل نیاز دارید ؟
ثبت سفارش خدمات خانه داری در شهر رشت

 

 

 

 

 

 


پیوست ها (0)