خشکشویی پرده

خشکشویی پرده


user

تیم تحریریه سرویس نما

۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
بسیاری از افراد و خانه دارها ترجیح می دهند برای شستن پرده، کار را به یک خشکشویی حرفه ای بسپارند. خشکشویی پرده، بخش مهمی از مشکلات خانم ها در حین خانه تکانی است و تمیز نبودن پرده ها، زیبایی خانه را کاهش می دهد و از بین می برد و به همین خاطر خانم های باسلیقه توجه زیادی به آن دارند. باید توجه کنیم، خدمات خشکشویی پرده با بالاترین کیفیت و استفاده از روش های استاندارد صورت گیرد تا بافت اسیب پذیر پرده در حین شستشو و خشکشویی سالم بماند.
یکی از مهم ترین مواردی که در خدمات خشکشویی پرده مهم است رعایت گردد، شناخت جنس الیاف و چگونگی پاسخ دهی آن ها به مواد شوینده است. همچنین رنگ پرده از مواردی است که باید در حین انجام خشکشویی بدون تغییر باقی بماند و به همین خاطر روش های انجام شستشو و خشکشویی اهمیت زیادی دارد. خدمات خشکشویی پرده با افزایش دغدغه های مردم مبنی برای کار های روزمره، بسیاری از آن ها زمانی برای تمیز کردن خانه خود ندارند و به همین خاطر خدمات خشکشویی پرده یکی از نیاز های اصلی ایشان به شمار می رود.
در حین خشکشویی پرده توجه به جنس پرده اهمیت زیادی دارد زیرا که حساسیت برخی از الیاف از جمله ابریشم به مواد شوینده بسیار زیاد است. بسیاری از مردم به صورت دوره ای این کار را به خشکشویی می سپارند و از آنجا که پرده به عنوان یک کالای با عمر طولانی است، نگه داری و مراقبت از آن اهمیت زیادی خواهد داشت.
کافی است با سرویس نما تماس بگیرید تا خدمات خشکشویی پرده بصورت آنلاین با بهترین کیفیت و در کمترین زمان برای شما انجام شود.
هم اکنون سفارش دهید.
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل درخواست سرویس


تغییر رنگ یکی دیگر از مسائلی است که در خشکشویی پرده به آن توجه می شود و بنابراین نمی توان کتمان نمود که بر انتخاب افراد اثر گذار است. همچنین از آنجا که شست و شوی پرده برای مردم بسیار وقت گیر و مشکل است لذا سپردن این کار به خشکشویی منطقی ترین راه حل ممکن خواهد بود. سرویس نما خدمات خشکشویی را در شهر رشت ارائه می دهد و افراد می توانند بدون دغدغه و با خیالی آسوده این کار را به آن بسپارند. خدمات خشکشویی پرده سرویس نما با مناسب ترین قیمت ارائه می شود و بسیاری از لکه های سخت و دوده و چرک مردگی های حاصل از شست و شوی اشتباه را می توان از این طریق از بین برد. سرویس نما در خصوص کیفیت خشکشویی پرده به مشتریان اطمینان بالایی می دهد و این بهترین تضمین برای خدمات ماست. برای ارتباط با سرویس نما می توانید از شماره تماس 32097 استفاده کرد. برای محاسبه قیمت خشکشویی پرده در محاسبه قیمت خشکشویی پرده علاوه بر جنس پرده، متراژ آن نیز تاثیر دارد که بر اساس تعرفه اتحادیه خواهد بود. اندازه گیری متراژ پرده، مانند محاسبه متراژ فرش در قالیشویی هاست. بدین صورت که عرض پرده را از پایین و به صورت باز شده (چین های پرده باید باز شوند) محاسبه کرده و در ارتفاع آن ضرب میکنیم.عموما در محاسبه ارتفاع پرده توسط مشتریان مشکلی وجود ندارد، اما برخی مشتریان عرض پرده را به صورت چین خورده محاسبه میکنند و عملا فضایی که پرده اشغال کرده را اندازه گیری می نمایند، در حالی که در اغلب موارد پرده ها دارای چین های زیادی هستند و عرض واقعی پرده بیش از 2 یا 3 برابر آن چیزی است که دیده میشود.قیمت خشکشویی پرده انواع محتلفی دارند. پرده تور، پرده مخمل، پرده پارچه ای، پرده ابریشم و ... همچنین آستری پرده نیز از جمله منسوجات خانگی است که همراه با پرده شستشو می گردد. قیمت خشکشویی پرده در سرویس نما بسته به نوع آن از متری 9,000 تومان تا 80,000 تومان متغیر است. تلاش ما در خشکشویی آنلاین سرویس نما این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم.
سوالات متداول خشکشویی پرده

سایر خدمات خشکشویی سرویس نما چیست؟
خشکشویی لباس عروس: لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.
خشکشویی کت و شلوار:خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است.
شستشو و خشکشویی پتو: شستشوی پتو، در سلامت شما بسیار تأثیرگذار است زیرا یکی از لوازمی هستند که در طی شبانه‌روز، مدت‌ زیادی با بدن ما در تماس هستند!
خشکشویی و اتوشویی آنلاین سرویس نما در خدمت تمام شهروندان عزیز شهر رشت است.

پیوست ها (0)