استخدام بازاریاب اپلیکیشن

استخدام بازاریاب اپلیکیشن


user

تیم تحریریه سرویس نما

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
 

استخدام بازاریاب اپلیکیشن
 

سامانه هوشمند سرویس نما جهت بازاریابی میدانی از نیروهای خانم و آقا با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. افراد قرار است به مناطق مورد نظر شهر رشت مراجعه و استادکاران فنی و مشتریان را از طریق اپلیکیشن سرویس نما بازاریابی کنند.

عنوان شغل :

بازاریاب میدانی ( به صورت پیاده یا افراد دارای وسیله ) همچنین افرادی که به عنوان راننده کار می کنند هم می توانند به عنوان بازاریاب فعالیت کنند.
 

شرح شغل :

ارائه کاتالوگ ، آگهی و کارت ویزیت به کاربران ، ارائه توضیحات و آموزش کاربران اپلیکیشن و ترغیب آنان به استفاده از آن  و پیگیری مدام مشتریانی که از اپلیکیشن استفاده می کنند.

شرایط احراز :

فن بیان قوی و مناسب ، توانایی بالا در پیگیری امور ، با اخلاق و دارای اعتماد به نفس ، ظاهری آراسته و منظم ، آشنایی به حوزه های اپلیکیشن و موبایل ، آشنایی اولیه با فنون بازاریابی، داشتن گوشی اندروئید و شرایط سنی 18 سال به بالا

جنسیت :

آقا و خانم

مدرک تحصیلی :

حداقل دیپلم و یا بالاتر

سابقه کار :

افراد با تجربه در اولویت خواهند بود و نیاز نیست افراد پس از جذب و پذیرش تحت آموزش قرار می گیرند.

ساعت کار :

تمامی روزهای هفته به جز تعطیلات رسمی به صورت تمام وقت و نیمه وقت از ساعت 9 تا 17 و 17 تا 22 به صورت منعطف با امکان کار دو شیفت در روز.

نوع قرارداد :

به صورت پور سانت بدون محدودیت سقف درآمد با تسویه هر دو هفته یک بار تضمین شده

ویژگی ها :

مناسب برای افراد کارمند و دانشجو. سرباز. بازنشسته و غیره کاری راحت و پر درآمد دارای امنیت شغلی دارای ارتقاء شغلی. با پیوستن به تیم بازاریابی سرویس نما فرصت کسب درآمد میلیونی در ماه را به دست خواهید آورد. همچنین از طرح‌های تشویقی روزانه و هفتگی نیز بهره‌مند می شوید و امکان ارتقای جایگاه شغلی خود را در خانواده سرویس نما  به دست می آورید. پیوستن به جمع بازاریابان سرویس نما به شما اجازه می‌دهد ساعت‌های کاری‌ خود را انتخاب کرده و به صورت تمام وقت یا پاره وقت حتی در اوقات فراغت کسب درآمد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام رایگان با شماره 09115400645 تماس حاصل فرمایید.

 


 


پیوست ها (0)