درباره ما

درباره ما

" سرویس نما " بزرگ‌ترین اپلیکیشن درخواست خدمات است که پلی مطمئن میان مشتریان و متخصصان بوده و ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی که مورد نیازشان است را از طریق وبسایت و اپلیکیشن سرویس نما به راحتی و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند.
" سرویس نما " مرجع آنلاین خدمات و مکانی برای یافتن متخصصان خوش‌نام و باتجربه است. سرویس نما دسترسی به متخصص ماهر را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به متخصصین قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمت در محل خواهید داشت. سرویس نما یک انتخاب عالی برای آسایش زندگی شماست.
مالکیت سرویس نما
کلیه حقوق معنوی نرم‌افزارهای سرویس نما، موارد وابسته به آن و هر آنچه بدان ملحق و یا به روزرسانی می‌گردد، مانند نام  علامت تجاری، خدمات ارائه ‌شده تحت این نام و سایر موارد از جمله مالکیت فکری و معنوی آن متعلق به آقای علیرضا دانش افروز است. و ایشان مالک و بنیانگذار پلتفرم سرویس نما هستند . 

نحوه استفاده از سرویس نما
مرحله اول : پس از ورود به وبسایت در سامانه هوشمند سرویس نما به عنوان کاربرثبت نام کنید. برای استفاده از سرویس نما لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سرویس نما بسازد.
مرحله دوم : برای سهولت استفاده از انواع خدمات، اپلیکیشن سرویس نما را از طریق روش های مختلفی که در وبسایت اعلام شده دانلود و بر روی گوشی همراه هوشمند خود نصب کنید.
مرحله سوم : خدمت مورد نظر خود را از لیست خدمات موجود در برنامه انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به آن خدمت را وارد نمایید تا درخواست شما در سیستم ثبت شود.
مرحله چهارم : در زمانی کوتاه متخصصان خدمت انتخابی شما، هزینه انجام کار را پیشنهاد می دهند و شما می توانید پس از بررسی از بین آنها مناسبترین گزینه را انتخاب نمایید.
مرحله پنجم : متخصص انتخابی، در زمان تعیین شده توسط شما در محل حاضر و خدمت مورد نظر را انجام می دهد.
مرحله ششم : هزینه انجام خدمت را پس از ا"تمام" کار می توانید به صورت نقدی یا اعتباری از طریق برنامه پرداخت نمایید.


خدمات سرویس نما
تیم فنی سرویس نما برای راحتی و آسایش شما بیش از 300 خدمت متنوع را در 34 گروه دسته بندی و تدارک دیده است. این خدمات در پروسه زمانی معین در دسته های مشخص راه اندازی و در خدمت کاربران قرار خواهد گرفت. همه نیروهای متخصص و خدماتی سرویس نما از نظر فردی و تخصص فنی تایید صلاحیت شده‌اند تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری به آنها اعتماد کنید. همچنین به واسطه سیستم نظرسنجی و امتیازدهی که در پایان انجام هر خدمت و توسط شما در اپلیکیشن انجام می‌شود، همواره کیفیت خدمات ارائه ‌شده و میزان مهارت متخصصین پایش می‌شود و تحت کنترل قرار می‌گیرد سرویس نما برای اینکه ارتباط مشتریان با متخصصین را برقرار کند با تیمی مجرب و فنی همواره در حال پشتیبانی و به روزآوری  و تحقیق و توسعه خدمات و تکنولوژی خود است تا کارهای شما با کیفیتی مناسب انجام و بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب نماییم.
ماموریت ما
دسترسی آسان به خدمات با کیفیت و متخصصین با تجربه

رسالت ما

حفظ هویت اجتماعی متخصصان و ارائه بهترین کیفیت به مشتریان

چشم انداز ما
تحقق بازار آنلاین خدمات و سهولت دسترسی به صدها خدمت متنوع و ﺭﻭشی ﺳﺎﺩﻩ‌ﺗﺮ، ﺳﺮﯾﻊ‌ﺗﺮ ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻦ‌ﺗﺮ ﺑﺮاﯼ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﻣﺘﺨﺼصین مجرب و  با تجربه

استراتژی ما
ایجاد ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻣﺮﺟﻊ آنلاین ﺧﺪﻣﺎﺕ، شفافیت ﻗﯿﻤﺖ‌ﻫﺎ ﻭ ﺳﭙﺮﺩﻥ ﺁﮔﺎﻫﺎﻧﻪ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﺘﺨﺼﺼﺎﻥ ﺣﺮﻓﻪ‌اﯼ ایجاد ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﯼ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﻣﻨﺰﻝ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ و خودرو ، شبکه ای گسترده ﺑﺮاﯼ ﮐﺎﺭﯾﺎﺑﯽ و ایجاد فرصت برای متخصصین با تجربه ﻭ پلتفرمی قابل اعتماد برای درخواست سریع خدمات و ارتباط با متخصصین خوش نام.